O nás

Slogan „S láskou k dětem a úctou k rodičům“ nám není vlastní náhodou. Jsme rodiči tří neposedů a tak přesně víme, jaké je být na dovolené s dětmi. Jak důležité je mít ubytování, kde je prostor se vyřádit a tak nechat rodiče si odpočinout. Připravili jsme spousty atrakcí jako je vyhřívaný bazén, skluzavky, bunkr, hřišťátko s odrážedly, pískoviště, hrací stolky, trampolínu, lezeckou stěnu, houpačky.

Family house ubytování o nás

Když počasí nebude přát, tak v podkroví najdete velkou hernu, kde si děti mohou hrát v kuchyňce, cukrárně, obchodě nebo stavět ohrady pro zvířátka, lego, koleje, nádraží, autodráhy. Starší děti mohou hrát na playstation. Největším lákadlem však zůstává okolí a potůček, který zahradou protéká. Tady mohou děti zkoumat to nejcennější a nenahraditelné – přírodu! Mohou si pouštět lodičky, učit se házet žabky, zkoumat brouky, hledat houby, sbírat jahůdky, jít do lesa na stezku odvahy, učit se poslouchat ptáčky a čekat tiše na srnku nebo zajíce.

Okolí je prostě kouzelné a my jsme rádi, že se nám podařilo dům zrekonstruovat a kdysi zpustlému místu dát opět šanci dělat radost. Rekonstrukce nám trvala necelé dva roky a většinu prací jsme prováděli sami s našimi dětmi nebo za pomoci šikovných místních, bez kterých by výsledek nebyl zdaleka takový. Snad naši práci oceníte, bude se Vám u nás líbit a dovolenou si naplno užijete.

Těšíme se na Vás!